درباره مهران

فروشگاه پوشاک مهران در سال 1378 در بازاری به همین نام (مهران) در مرکز شهر رشت افتتاح گردید. تئوری مزیت رقابتی فروشگاه مهران از همان ابتدا برای مشتریان جذاب بود. هدفی که پس از قریب به 20سال فعالیت در عرصه تولید و توزیع پوشاک در شمال کشور بصورت عمده و خرد، همواره در سرفصل تصمیم‌گیری‌ها قرار دارد. مزیت رقابتی مهران قیمت مناسب در قبال کیفیت مناسب بوده و هست و خواهد بود و همواره سعی نمودیم قیمتهای فروش را بر اساس حداقل ممکن تعیین کنیم و خوشحالیم از اینکه این سیاست سودِ کم با فروش بالا و اقبال فزاینده مشتریان جبران شد.

 

فروشگاه:

   در چند سال اخیر تغییر و تحولاتی در ساختار فروشگاه ایجاد کردیم که رفته‌رفته آثار مثبت آن در تنوع و گسترش محصولات نمود پیدا خواهد کرد. در حال حاضر تمرکز ما بر روی گردآوری آخرین مدلهای مانتو و تولید و عرضه موارد انتخابی بر اساس سایزبندی و نیاز مشتریان خودمان است و در کنار عرضه مانتو سعی نمودیم در عرصه کت‌وشلوار نیز قیمت منصفانه را در کنار کیفیت مناسب حفظ کنیم و خوشحالیم که همچنان با بازار و رقبا فاصله قابل توجه داریم.

 

عمده فروشی:

   یکی از مهمترین بخشهایی که اخیرا بیش از پیش فعالیت میکنیم، عرضه عمده تولیدات خودمان در بخش مانتو و شلوار زنانه میباشد که مفتخریم، پس از کسب سالها تجربه در امر استخراج بهترین الگو، شناسایی بهترین و مناسب‌ترین جنس پارچه و تولید با کیفیت نزد استادکاران با تجربه، در این مدت همکاران گرامی استقبال مطلوبی از تولیدات ما بعمل آورده‌اند و در این بخش نیز مزیت رقابتی کیفیت پارچه‌های انتخابی و الگوی استخراجی ما برای اکثر مشتریان مطلوب بوده و توانسته‌ایم موقعیت خود را در میان همکاران و فروشگاه‌داران محترم نیز بخوبی حفظ کنیم.

 

"همواره اعتقاد داریم مجموعه ما متعلق به تک‌تک مشتریان ماست و از تعامل با شما احساس افتخار و رضایتمندی کامل داریم و تلاش روزافزون ما بر این است که بهترین خدمات را ارائه دهیم"

 

 

تماس با ما

013-33228887

090-33228887

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 فرم ارسال سریع پیام